چرا باید از دستگاه حروف ساز استفاده کنیم؟

دستگاه حروف ساز

دستگاه حروف ساز به عنوان یک پدیده جدید در صنعت چاپ و تبلیغات محسوب می‌شود و امروزه بسیاری از شرکت‌ها تمایل خود را به استفاده از این دستگاه روی آورده‌اند. کیفیت و مزیت حروف حروف ساز به حدی بوده است که فعالان بازار با قیمت دستگاه حروف ساز کنار آمده‌اند و قید استفاده از بنر و پوسترهای تبلیغاتی را زده‌اند (اگرچه این مورد به تبلیغات بلند مدت و تابلوهای بیرونی اختصاص دارد). نقش دستگاه‌های حروف ساز حروف ساز در تبلیغات و معرفی شرکت‌های مختلف قابل‌انکار نیست و مؤسسات مالی و غیرمالی بسیاری به تحقیق در این زمینه پرداخته‌اند و تأثیر آنها را به صورت آمار نشان داده‌اند.

ما نیز در ادامه به تأثیر دستگاه‌های حروف ساز بر فراگیری بخش‌های مختلف خواهیم پرداخت و دلایل قطعی برای استفاده از این دستگاه‌ها را ذکر خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید!

تأثیر دستگاه حروف ساز بر افزایش فروش

اخیراً یک مطالعه تحقیقاتی توسط موسسه NSREC بر روی 63000 مصرف‌کننده دستگاه‌های حروف ساز صورت گرفته است که نتایج آن به صورت تیتروار در زیر آمده است:

  • 29 درصد از این افراد در حالی از دستگاه‌های حروف ساز و حروف حروف ساز استفاده کرده‌اند که ملاحظات کیفیتی آنها را نشناخته بودند.
  • 5/34 درصد از آن‌ها صرفاً دستگاه­های حروف ساز را برای زیبایی ظاهری تابلوهای تولیدی آنها انتخاب کرده بودند.
  • 7/49 درصد از آنها نسبت به استفاده از حروف حروف ساز با دیدگاه مثبت حرف می‌زدند.
  • 55 درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی در محدود سنی بین 18 تا 24 ساله اعلام کرده‌اند که خرید خود را با توجه به کیفیت تابلوی فروشگاه انجام داده‌اند.

دستگاه حروف ساز

این مطالعه به وضوح نشان می‌دهد که کیفیت و اندازه حروف حروف ساز تأثیر زیادی بر فروش فروشگاه‌های مختلف دارند و حتی تأثیر آنها به حدی است که میزان فروش آنها بالاتر از تابلوهای تخفیف در مغازه‌هاست. استفاده از دستگاه حروف ساز و نصب علائم فروشگاهی در فضای بیرونی آنها در رابطه با کسب و کار بسیار مهم است. حتی در کسب و کارهای کوچک و خرده‌فروشی، تابلوهای حروف ساز می‌توانند تفاوت چشمگیری ایجاد کنند و مشتریان بالقوه را به فروشگاه بکشانند.

شاید شما برای مشتریان جدید خود از گزینه‌هایی مانند تخفیف ویژه، گزینه‌های رایگان و یا مثلاً نوشابه رایگان در رستوران‌ها استفاده نکنید؛ اما به هنگام استفاده از دستگاه حروف ساز این شانس را خواهید داشت که فروشگاه و کسب و کار خود را صدای بلندتر معرفی کنید و خود را بیشتر در معرض دید مشتریان قرار دهید.

چگونه تابلوهای تبلیغاتی خود را مؤثر کنیم؟

باوجوداینکه در این مطالعه به تأثیر دستگاه حروف ساز بر میزان فروش فروشگاه‌های مختلف پرداخته شده است، اما خوانا بودن تابلوهای تبلیغاتی و اندازه آنها نیز مورد بررسی قرار گرفته است. هنگام استفاده از تابلوهای تبلیغاتی باید به موارد زیادی توجه داشته باشیم و نقش مؤثر آنها را بدانیم. به‌عنوان‌مثال، برجستگی حروف، نورپردازی حروف حروف ساز، رنگ‌بندی آنها، اندازه و ارتفاع حروف حروف ساز می‌توانند تأثیرگذاری تابلوهای تبلیغاتی شما را افزایش دهند.

اگر به مقایسه تأثیر دستگاه حروف ساز و دستگاه چاپ بنر بپردازیم باید اذعان کرد که حالت سه بعدی و طراحی خاص تابلوهای حروف ساز باعث می‌شود که بیشتر دیده شوند و از تأثیرگذاری بیشتر برخوردار باشند. حروف حروف ساز از عمق مناسبی برخوردار هستند و از فواصل دور قابل تشخیص هستند. اما در کل استفاده از دستگاه‌های حروف ساز در طراحی تابلوهای تبلیغاتی می‌تواند به صورت زیر مؤثر باشد:

  • ارتفاع و فاصله‌های که تابلوی شما خوانده می‌شود. این ارتفاع می‌تواند بالاتر از سطح ساختمان باشد یا در وسط دیوار استفاده شود.
  • محل قرارگیری تابلو حروف ساز: اگر تابلوی شما در مسیر ترافیک بالا باشد، افراد بیشتری موفق به دیدن آن می‌شوند، اما اگر سرعت خودرو و افراد در نزدیک کسب و کار شما بالاست، مجبور خواهید بود که از حروف حروف ساز با اندازه بزرگتر استفاده کنید.
  • دیده شدن از زوایای مختلف: یکی از مهمترین قابلیت‌های دستگاه حروف ساز و شاید بهترین خصوصیات آنها، دیده شدن حروف از زوایای مختلف است. حروف حروف ساز طوری طراحی می‌شوند که می‌توان به آنها عمق داد و تصاویر سه بعدی ایجاد کرد. این تصاویر سه بعدی از زوایای مختلف به یک شکل دیده می‌شوند و به بهتر دیده شدن لوگو شما کمک می‌کند.

آیا با خرید یک دستگاه حروف ساز می‌توان یک کسب و کار راه‌اندازی کرد؟

دستگاه حروف ساز

تاکنون آنچه در مورد دستگاه حروف سازگفته شد، به تأثیر آن و محصولات آن بر رونق کسب و کار پرداخته‌اند و تأثیر شگرف آن بر تبلیغات را بررسی کرده‌اند. اما آیا می‌توان با خرید دستگاه حروف ساز یک کسب و کار راه‌اندازی کرد؟ آیا می‌توان از این دستگاه در کنار چاپ بنر و پوستر تبلیغاتی استفاده کرد؟ آیا برای استفاده از دستگاه حروف ساز بازار کافی وجود دارد؟

خوشبختانه جواب همه سؤال‌ها مثبت است. دستگاه حروف ساز در ابعاد و اندازه متنوعی ساخته می‌شوند و توانایی کار با سرعت و قدرت متفاوتی دارند. این تنوع باعث می‌شود که امکان استفاده از آنها در فضاهای مختلف فراهم باشد. به‌عنوان‌مثال، شرکت‌های بزرگ که تبلیغات کلان شهرهایی مانند تهران یا اصفهان و یا مشهد وسایر شهرهای بزرگ را پوشش می‌دهند باید از دستگاه‌های قوی تر و با قابلیتهای بیشتر استفاده کنند. این دستگاه‌ها قابلیت کار به صورت مداوم را دارند و اپراتور می‌تواند بدون خاموش کردن دستگاه به کار خود ادامه دهد.

اما اگر به دنبال راه‌اندازی یک کسب و کار کوچک هستید و هنوز در قدم اول این مسیر قرار دارید، می‌توانید از دستگاه حروف ساز معمولی  استفاده کنید که فضای چندانی را اشغال نمی‌کند و می‌توانید در یک فضای نسبتاً کوچک از آن استفاده کنید. این دستگاه دارای قابلیتهای متعدد است و به راحتی در هر مکانی نصب می‌شود. کلیه آموزش‌های مربوط به دستگاه حروف ساز پاورکم توسط پرسنل خبره شرکت ارائه می‌شود و می‌توانید کسب و کار خود را به سرعت راه‌اندازی کنید. نکته دیگر در مورد استفاده از دستگاه حروف ساز این است که برای اپراتوری آن به مهارت‌های خیلی ویژه نیاز ندارید و می‌توانید به صورت تجربه آنها را فرابگیرید.

اما برای استفاده همزمان از دستگاه حروف ساز همراه با سایر دستگاهها از جمله دستگاه چاپ بنر و یا دستگاه برش لیزر ، باید فضای کافی در نظر گرفته باشید. باید قبول کرد که باوجوداینکه دستگاه حروف ساز حروف ساز از قابلیت‌های متعددی برخوردار است، اما نمی‌تواند جایگزین دستگاه لیزر و یا چاپ بنر شود و برای کارهای تبلیغاتی خود حتماً به سایر دستگاهها مخصوصا برش لیزر نیاز خواهید داشت. اگر فضای کافی برای استفاده همزمان از این دو دستگاه را دارید، می‌توانید تابلوهای تبلیغاتی مربوط به فضای بیرون و محیطی را با دستگاه حروف ساز انجام دهید و کارهای کوتاه مدت خود را به دستگاه چاپ بنر پاورکم واگذار کنید.

همان‌طور که ملاحظه کردید، دستگاه‌های حروف ساز حروف ساز علاوه بر اینکه بر تبلیغات و رونق کسب و کار تأثیرگذار هستند، می‌توانند به تنهایی یک کسب و کار کوچک و مستقل شکل دهند. در ضمن امکان استفاده همزمان از دستگاه حروف ساز همراه با دستگاه چاپ بنر یک نقطه قوت محسوب می‌شود که برای ارتقاء شغلی و کسب درآمد بیشتر مفید هستند. برای خرید دستگاه‌های حروف ساز و اطلاع از آخرین تغییرات قیمتی آنها می‌توانید با ما در تماس باشید.

هنگام خرید دستگاه حروف ساز به چه نکاتی توجه داشته باشیم

خرید دستگاه حروف ساز یکی از راهکارهای فعالان صنعت چاپ برای رونق در کسب و کار و همچنین حرکت در بازار رقابتی این حوزه است. بسیاری از صاحبان صنایع به قابلیت‌های این دستگاه پی برده‌اند و اعتقاد دارند که با کمک خرید دستگاه حروف ساز می‌توانند مشتریان بیشتری را به کارگاه خود بکشانند. طیف دیگری از این بازاریان معتقدند که دستگاه حروف ساز می‌تواند ضعف دستگاه‌های چاپ بنر و سایر دستگاه‌های چاپ را پوشش دهد و از این طریق از مسئله کم شدن مشتریان خود فرار می‌کنند.

دستگاه حروف ساز قابلیت‌های متعددی دارید و از لحاظ اقتصادی نیز بسیار مقرون‌به‌صرفه است. محصولات این دستگاه، یعنی حروف حروف ساز از مقبولیت خوبی بین اهالی تبلیغات برخوردارند و به راحتی چشم هر بیننده‌ای را به خود جذب می‌کنند. از طرفی استفاده از لامپ LED و نور نئون در ساختار آنها باعث شده است که امکان استفاده از آنها در کنار دکوراسیون داخلی و خارجی شرکت فراهم باشد. به همین دلیل رغبت عمومی به استفاده از دستگاه‌های حروف ساز مثبت است و این می‌تواند نیروی محرکه خوبی برای خرید دستگاه حروف ساز باشد.

اما خرید دستگاه حروف ساز همانند فرایند خرید هر کالای دیگری اصول خاص خود را دارد و خریدار باید به نکات مهمی توجه داشته باشد. برای روشن شدن این نکات و راهنمایی در مورد خرید دستگاه حروف ساز، ابتدا گذری بر تأثیر این دستگاه بر رونق کسب و کار خواهیم زد و در ادامه نکات تأثیرگذار در فرایند خرید دستگاه حروف ساز را شرح خواهیم داد. پس با ما همراه باشید!

خرید دستگاه حروف ساز و رونق کسب و کار

در مطالب قبلی به تأثیر دستگاه حروف ساز و حروف حروف ساز بر رونق کسب و کار و تبلیغات پرداختیم، اما آیا خرید دستگاه حروف ساز می‌تواند بر کسب و کار کارگاه‌های چاپ بنر و تابلوسازی تأثیر داشته باشد؟ آیا خرید دستگاه حروف ساز از لحاظ اقتصادی می‌تواند مقرون‌به‌صرفه باشد؟ مسلماً بله! اما اگر جواب این سؤال‌ها مثبت است، این تأثیر چگونه است؟

اگر شما به عنوان یک فعال در حوزه تابلوسازی اقدام به خرید دستگاه حروف ساز بکنید، یک گزینه جدید به شیوه‌های تابلوسازی خود اضافه می‌کنید. با توجه به اینکه استفاده از تابلوهای حروف ساز به یک شیوه مدون در تبلیغات تبدیل شده است، مطمئناً می‌توانید آینده خوبی برای کسب و کار خود متصور باشید. قیمت دستگاه حروف ساز نسبت به سایر دستگاه‌های چاپ و تابلوسازی چندان بالا نیست و خرید آن شما را تحت فشار قرار نمی‌دهد.

اما اگر از لحاظ کارایی به فرایند خرید دستگاه حروف ساز نگاهی بندازیم، این دستگاه از سرعت عمل خوبی برخوردار است و توان تولید تابلو در اندازه‌ها و قیمت‌های مختلف را دارد. بنابراین، می‌توان مطمئن بود که مشتریان شما از اقشار مختلف جامعه هستند و تعداد مشتریان بالقوه کارگاه نیز افزایش خواهد یافت. اندازه متنوع باعث می‌شود که برای خرید دستگاه حروف ساز مشکلی نداشته باشید و مطابق با بودجه خود خرید کنید.

نکات مهم در مورد خرید دستگاه حروف ساز

بودجه خرید دستگاه حروف ساز دستگاه حروف ساز

مهم‌ترین فاکتوری که می‌تواند روند خرید یک کالا را تحت تأثیر قرار دهد و حتی باعث تغییر انتخاب افراد شود، قیمت آن دستگاه و بودجه خریدار است. اگر قصد خرید دستگاه حروف ساز را دارید، در گام اول باید از طریق جستجو در اینترنت و فروشگاه‌های معتبر قیمت انواع دستگاه‌ها را به دست بیارید و با توجه به آن، بودجه متوسطی برای خرید خود تعریف کنید. قیمت دستگاه حروف ساز با توجه به قابلیت‌ها و اندازه آن متغیر است، حتی محبوب بودن برند تولیدکننده دستگاه نیز می‌تواند بر قیمت دستگاه تأثیرگذار باشد. بنابراین، برای خرید دستگاه حروف ساز یک بودجه متوسط متناسب با نیاز خود در نظر بگیرید و در صورت لزوم کمی هم انعطاف به خرج دهید!

اندازه دستگاه و محل نصب دستگاه حروف ساز

بعدازاینکه مدل دستگاه و قیمت مورد نظر آن را انتخاب کردید، وارد فاز دوم خرید دستگاه حروف ساز، یعنی تناسب بین اندازه دستگاه و محل نصب آن، می‌شوید. طبیعتاً کسانی که قصد خرید دستگاه حروف ساز را دارند، یا از قبل دارای فضای کارگاهی هستند، یا باید فضای مناسب برای آن انتخاب کنند. در هر دو صورت شما باید تناسب بین فضای کاری و اندازه دستگاه را حفظ کنید و به سراغ دستگاه‌های بزرگتر یا کوچک‌تر نروید. اگر دستگاه مورد نظر شما از حد استاندارد بزرگتر باشد، مطمئناً فضای کافی برای نصب و راه‌اندازی آن نخواهید داشت؛ اما اگر دستگاه کوچک‌تر با ظرفیت کمتر انتخاب کنید، از بازدهی کار نسبت به حجم کارگاه راضی نخواهید بود (مگر اینکه بودجه کافی برای خرید دستگاه بزرگتر نداشته باشید!).

قابلیت‌های دستگاه

یکی از فاکتورهایی که به عنوان وجه تمایز دستگاه‌های حروف ساز شناخته می‌شود، قابلیت دستگاه در ساخت و خم کردن انواع حروف الفبا و تولید انواع حروف حروف ساز از لحاظ ساختاری است. کسانی که قصد خرید دستگاه حروف ساز را دارند، سعی می‌کنند دستگاهی را انتخاب کنند که توانایی درست کردن حروف الفبای آن کشور را داشته باشد. عموماً دستگاه‌های حروف ساز بسیاری از حروف الفبای زبان‌های مختلف در جهان را پوشش می‌دهند.

یکی دیگر از قابلیت‌های دستگاه که خرید دستگاه حروف ساز را تحت تأثیر قرار می‌دهد، توانایی ساخت انواع حروف حروف ساز با لامپ‌های LED چراغ نئون، ورق‌های فلزی و آلومینیومی و پلاستیکی است. داشتن این قابلیت‌ها به عنوان یک امتیاز برای دستگاه حروف ساز شناخته می‌شود و می‌تواند قیمت دستگاه را تحت تأثیر قرار دهد.

حجم کار سالانه کارگاه

دستگاه حروف ساز

همان‌طور که اندازه دستگاه‌های حروف ساز متفاوت است، اندازه کارگاه‌ها و حجم کار سالانه آنها نیز متفاوت است. بنابراین، حجم کاری روزانه و سالانه کارگاه می‌توانید خرید دستگاه حروف ساز را تحت تأثیر قرار دهد. کارگاه‌هایی که بزرگتر هستند و تابلو با تعداد بالا درست می‌کنند به دستگاه‌های بزرگتر و با سرعت عمل بیشتر نیاز دارند. برخی از دستگاه برای حجم کاری بالا ساخته می‌شوند و از قیمت بالاتری نیز برخوردارند. بنابراین اگر قصد خرید دستگاه حروف ساز را دارید، باید حجم کاری سالانه خود به صورت تقریبی محاسبه کنید و دستگاه متناسب با آن انتخاب کنید. اگر دستگاه‌های کوچک‌تر بخرید، مطمئناً پاسخگوی سفارش مشتریان خود نخواهید بود.

اگر قبلاً دستگاه حروف ساز داشته‌اید برای خرید دستگاه حروف ساز جدید مشکل چندانی ندارید و با قابلیت‌های دستگاه آشنایی دارید. اما اگر تازه‌کار هستید و می‌خواهید کار خود را با دستگاه حروف ساز استارت بزنید، توصیه می‌کنیم که با شرکت‌های فعال در این زمینه مشورت کنید و شرایط خود و کارگاهتان را برای آنها توضیح دهید.

اگر در مورد انتخاب و خرید دستگاه حروف ساز دچار مشکل شده‌اید با ما در سیمای شهر در تماس باشید و از دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از آخرین تغییرات قیمتی مطلع شوید.

کلیدواژه‌ها: خرید دستگاه حروف ساز، دستگاه حروف ساز، نکاتی در مورد دستگاه حروف ساز، قابلیت دستگاه حروف ساز، قیمت دستگاه حروف ساز